Nechejte si sestavit váš nábytek

Zakoupili jste si v obchodním domě s nábytkem sestavu do obývacího pokoje. Protože se vám velmi líbila, neváhali jste ji koupit dřív, než jste původně předpokládali, že ji budete kupovat. Bohužel akční nabídky jsou časově omezené, opakují se jen jednou za určité období a na některé typy nábytku se objeví jen jednou a víckrát už se neopakují. Proto jste neváhali a zakoupili si nábytek hodně brzy, ale protože jste ještě nestihli v obývacím pokoji vymalovat a vyměnit koberec, nemohli jste využít nabídky nechat si smontovat nábytek současně s jeho dopravou. Tuto službu běžně obchodní domy nabízejí a při dopravě do domu může být nábytek na přání klienta smontován.

Dorazí v termínu, který si vy sami určíte

Sestavování nábytku je často poptávaná služba společnosti Hodinový manžel Praha 4. Její zruční pracovníci mohou přijet sestavit nábytek občanům a firmám v Praze a blízkém okolí. Nabídka jejích služeb je velmi široká a vybere si z ní každý. Stačí navštívit internetové stránky společnosti, kde je kompletní výčet nabízených služeb a pokud v něm nenajdete tu, kterou byste vyžadovali, kontaktujte společnost telefonicky nebo emailem, odborníci vám pohotově odpoví na veškeré vaše dotazy a spočítají vám orientační cenu poptávané služby.

Pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha s vámi nejprve dohodnou termín a čas příjezdu do vašeho bytu. Ten si klient může určit sám, společnost se snaží tímto vycházet maximálně vstříc klientům, a pokud je to jen možné, termínu se přizpůsobí. Práce o víkendech a ve večerních hodinách je bez příplatku a společnost nabízí i další výhody. Svým stálým klientům poskytuje věrnostní slevy, a pokud doporučí služby dalším zákazníkům, mohou získat další dodatečné slevy. Společnost Hodinový manžel Praha drží dlouhodobě svoje ceny na velmi nízké úrovni, a když zohlední další slevy, stávají se ještě lákavější. Kvalita přitom zůstává vysoká a zatím společnost nezaznamenala žádný případ, kdy by některý z klientů nebyl s jejími službami spokojený. A to ani u služby čištění koberců Praha, která je velmi náročná na zkušenosti. 


Sponzorované odkazy:


Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.
Prodej bytů v Praze

Prohlédněte si nabídku volných bytů v Praze od developera FINEP.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!