Poraďte se při rekonstrukci svého bytu s architektem

Moderní architekti jsou velmi dobře seznámení s bytovou výstavbou za posledních několik desetiletí. Návrhy bytových jader se v průběhu času příliš neměnily a panelové domy se stavěly s opakujícími se typy interiérů, jejichž odlišnosti bývaly většinou velmi malé, byly dané jejich velikostí a počtem místností. Proto provádět celkové rekonstrukce pro ně není žádnou složitou věcí, když vědí, z jakých dispozic mohou vycházet. Jestliže se klientům současné uspořádání bytu zdá nepraktické, mohou si na pomoc zavolat právě bytové designéry a architekty, aby jim vytvořili návrh, díky němuž bude možné prostory efektivněji využít.

Vhodně navrhne nové prostorové uspořádání místností

Dlouhou řádku let působí na trhu společnost Rekonstrukce bytu Praha. Má za sebou celou řadu úspěšných rekonstrukcí bytů, bytových jader a interiérů, jak celkových, tak částečných. A to nejen v Praze, ale i jejím blízkém okolí. Na Moravě má velmi příznivá hodnocení od svých klientů společnost Rekonstrukce bytu Brno. Zabývá se též celkovými i částečnými rekonstrukcemi bytů především v Brně a jeho okolí. Obě společnosti využívají stejnou dodavatelskou síť a díky ní mohou svoje služby nabízet za výhodnější ceny. Jedná se o dodavatele spolehlivé a nabízející kvalitní produkty, proto vždy mohou společnosti dokončit rekonstrukce v plánovaných termínech.

Kromě celkových a částečných rekonstrukcí poskytuje společnost Rekonstrukce bytu Praha celou řadu dalších služeb, které nabízí jednotlivě. Můžete si tak objednat například malířské a natěračské práce, pokládku podlah, obkladů a dlažby, bourání vnitřních nenosných příček, výměnu radiátorů topení, instalaci centrálního vysavače, klimatizace, venkovních rolet a mnohé další služby. Jejich podrobný seznam naleznete na internetových stránkách společnosti Rekonstrukce bytu Praha. Uvedeny jsou tu i důležité kontakty, a to telefonní linka a email, klienti mohou též využít objednávkového formuláře.


Sponzorované odkazy:


Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.
Prodej bytů v Praze

Prohlédněte si nabídku volných bytů v Praze od developera FINEP.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!